Home » O nás » Provozovatel

Provozovatel

Jmenuji se František Kopecký a vyučil jsem se kuchařem – číšníkem v Žatci a poté vystřídal několik provozoven včetně vyhlášeného motorestu Kotva ve Vaňově. Po roce 1990 jsem využil možnosti vycestovat za hranice a dva roky pracoval jako šéfkuchař na osobní lodi plavící se po Rýnu pod holandskou vlajkou.

Získal jsem zde řadu zkušeností a samozřejmě potřebný kapitál pro zahájení podnikání u nás. Nezačal jsem však v gastronomii, ale ve velkoobchodu s keramikou. Když se naskytla příležitost získat od města pronájem velice zajímavých prostor na Mírovém náměstí, zkusil jsem štěstí a můj podnikatelský záměr, v kterém jsem spojil svou odbornost s manažerskými schopnostmi se ujal.

Od roku 2004 se snažím ukázat hostům, že stojí za to, vybrat si dobrý podnik, kde jim za přiměřený peníz bude nabídnuta kvalita služeb počínaje prostředím, ochotou a odborností personálu a konče tím nejdůležitějším, pokrmem z kvalitních surovin a prvotřídními nápoji. Člověk by si čas od času měl dovolit takový dárek.

Češi se už naučili vybírat si spotřební zboží, to samé by mělo platit i v gastronomii, která stále ještě není doceněná. Je pravda, že se na tom přičinila minulá léta, ale od sametové revoluce uplynulo už tolik let, že bychom se i v tomto oboru měli polepšit. Nechci se pasovat za odborníka, ale za člověka, který miluje své řemeslo a hlavně dobré jídlo doplněné kvalitním vínem.

Radniční sklípek

Restaurace Litoměřice

Rezervace

+420 731 422 013

Datum Čas :

Jméno

Počet míst Telefon

E-mail

Restaurace Litoměřice rezervace místa

+ Přidat poznámku

Poznámka

Vaši rezervaci berte za vyřízenou až po obdržení potvrzení od nás, na Vámi zadaný kontakt. Děkujeme.