Home » O nás

Radniční sklípek - Restaurace Litoměřice

Restaurace Litomřice je nekuřácká
Restaurace Litoměřice Restaurace Radniční sklípek byla otevřena na jaře roku 1993 v historickém sklepení domu č.p.21 na Mírovém náměstí v Litoměřicích. Jedná se v jádře o renesanční dům s barokním vrstveným volutovým štítem. Barokně přebudován na přelomu 17. a 18. století. Roku 1975 byla odtud zpřístupněna prohlídková trasa části historických sklepů pod tímto a okolními domy směrem k Michalské ulici. Sklepy budované z hospodářských důvodů již od středověku mají celkem tři podlaží a jsou propojeny chodbami. Celková délka trasy, kde je instalováno lapidárium musea měří 366 metrů. Původně byly dlouhé několik kilometrů, spojovaly kostely a kláštery v Litoměřicích a vedly i do okolí.
 


Vinárna a restaurace Radniční sklípek vás zve do historického podzemí

královského města Litoměřice, kde je umístěna prohlídková trasa pod částí náměstí. Zde se nachází v gotickém sklepení až tři patra pod povrchem vinárna a restaurace Radniční sklípek Litoměřice.

Nejen tradiční česká kuchyně v restauraci Radniční sklípek

V naší restauraci nabízíme nejen tradiční českou kuchyni, ale překvapíme vás moderní gastronomií. Naší prioritou je chuť jídla, kterou lze dosáhnout jen kvalitními surovinami a profesionálním přístupem. RADNIČNÍ SKLÍPEK je kořením do světa kulinářství.

Široká nabídka kvalitních vín v restauraci Radniční sklípek Litoměřice

Naše vinárna a restaurace Radniční sklípek vám nabízí přes třicet druhů vín. Máte možnost ochutnat vína z Moravy i ze světa, ale také z vinic kolem Litoměřic. Dokážeme Vám doporučit k jídlu to nejvhodnější víno tak, aby se víno snoubilo s pokrmem, které si právě objednáte. Na vaše přání přichystáme řízenou degustaci vín s jedinečnou atmosférou gotického sklepení.

Oslavy a rauty v restauraci Radniční sklípek v Litoměřicích

Vinárna a restaurace Radniční sklípek v Litoměřicích vás zve na oslavu s přáteli, na firemní večírky, ale připravíme vám i svatební hostinu i s obřadem v podzemním gotickém sále. Nechte vaše starosti na našem profesionálním týmu.

Zahradní restaurace s výhledem na Litoměřice

V létě se můžete z naší zahradní restaurace Litoměřice kochat krásou historického náměstí, která je umístěna jen pár domů od radnice královského města Litoměřice.

Navštivte naší restauraci Litoměřice - RADNIČNÍ SKLÍPEK! Kontaktujte nás a rezervujte si svá místa již dnes.

Radniční sklípek

Restaurace Litoměřice

Rezervace

+420 731 422 013

Datum Čas :

Jméno

Počet míst Telefon

E-mail

Restaurace Litoměřice rezervace místa

+ Přidat poznámku

Poznámka

Vaši rezervaci berte za vyřízenou až po obdržení potvrzení od nás, na Vámi zadaný kontakt. Děkujeme.