Home » Jídelní a vinný lístek

Jídelní a vinný lístek

Naše vinárna a restaurace Radniční sklípek se zaměřuje především na českou kuchyni, kterou pojímáme v moderním stylu. Gastronomie nás baví a tak dbáme na její vysokou kvalitu. Připravovat jídla z čerstvých surovin je pro nás samozřejmostí. Snažíme se také používat co nejvíce českých surovin. Zvěřinu odebíráme od litoměřické firmy, která jí vykupuje od místních myslivců a drůbež a jateční maso chlazené od českých firem. Každý víkend připravujeme čerstvé ryby. Především je v nabídce tuňák, mečoun a pražma královská. Lososy si sami filetujeme a odebíráme od dodavatelů dvakrát týdně. Mražené suroviny, používáme co nejméně. Vše tedy je vlastní výroba a polotovary byste u nás hledali jen výjimečně.

Proto jsme se zapojili do projektu „Ochutnejte Českou republiku“ (Czech Specials), který za podpory Czech Tourism propaguje českou gastronomii. Tuto certifikaci uděluje a dodržování kvality následně kontroluje  Asociace kuchařů a cukrářů České republiky a Asociace hotelů a restaurací České republiky, jejíž jsme také členy.

Až se začtete do jídelního lístku zjistíte, že většina jídel je už podávaná i s přílohou, která je už také v ceně celého jídla. Marně byste u nich hledali smažené přílohy typu „ FAST FOOD „. Celé jídlo je vždy do detailu vyvážené, tak aby nejen pohladilo vaše chuťové pohárky, ale také aby potěšilo vaše oko.


Radniční sklípek

Restaurace Litoměřice

Rezervace

+420 731 422 013

Datum Čas :

Jméno

Počet míst Telefon

E-mail

Restaurace Litoměřice rezervace místa

+ Přidat poznámku

Poznámka

Vaši rezervaci berte za vyřízenou až po obdržení potvrzení od nás, na Vámi zadaný kontakt. Děkujeme.